Jubiliejinė „Maisto banko“ akcija pavirto rekordine

Dvidešimt penktąjį kartą organizuota „Maisto banko“ akcija pasižymėjo nepaprastu žmonių dosnumu. Per dvi dienas parduotuvėse geraširdžiai pirkėjai nepasiturintiems paaukojo maisto už 460 tūkst. eurų. Tai – didžiausia kada nors „Maisto banko“ akcijoje paaukoto maisto vertė. Skaitykite čia

Gyventojų ir „Iki“ paramos sulaukęs „Maisto bankas“ didina apsukas

Praėjusių metų rudenį prekybos tinklo „Iki“ organizuotos ir plačiai nuskambėjusios socialinės akcijos „Gera kaina – Geras darbas“ metu „Maisto bankui“ surinkta daugiau kaip 300 tūkst. eurų paramos. Be kitos, jau anksčiau už paramos lėšas įsigytos įrangos, „Maisto banką“ taip pat pasiekė trys nauji maisto transportavimui pritaikyti „Iveco“ krovininiai automobiliai su šaldymo įranga. Skaitykite čia.

Aplinkos ministerijoje pristatytos mokslininkų rekomendacijos dėl maisto švaistymo mažinimo

Aplinkos ministerijos sudaryta koordinacinė darbo grupė maisto atliekų prevencijos ir tvarkymo priemonėms nustatyti išklausė ilgai laukto reikminio tyrimo „Švaistomo maisto sulaikymo, patikrinimo, paskirstymo ir prieinamumo vartotojams – įveiklinimo modelis“ rezultatų  pristatymą. Skaitykite čia. 

Prašome skirti 2% GPM „Maisto bankui“

Kasmet pavasarį ateina metas deklaruoti pajamas ir pasinaudoti savo teise skirti 2% savo jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM) pasirinktai labdaros organizacijai. Maloniai prašome Jūsų skirti savo 2% GPM „Maisto bankui“ nepasiturinčiųjų maitinimui organizuoti. Skaitykite čia.

Smagių šv. Velykų!

„Maisto bankas“

Vytenio g. 54, Vilnius

El. p.: info@maistobankas.lt

Tel. (8 5) 273 3588